نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چرا بهائیت را یک مذهب نمی نامیم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,585
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    446
    تعجیل در ظهور آقا امام زمان عج الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

hosdar چرا بهائیت را یک مذهب نمی نامیم

🔍 *❌ سؤال: چرا بهائیت را یک مذهب نمی نامیم و آنرا یک فرقه ضالّه و کثیف به حساب می آوریم؟*

*پاسخ*👇

‌‌‌‌‌🔄 *احکام و اعتقاداتِ کثیف و خطرناک بهاییان، خصوصاًبهاییانِ ایرانی*👀 :

*۱- لواط برای فاعل شرعا حلال، و برای مفعول تمرین تواضع و مستحب است!*🤕

*٢- ازدواج با خواهر و مادر و خاله و عمه جایز است!*🤐

*٣- زنا ودزدیدن دختر مورد پسند قبل از ازدواج جایز و نشانه علاقه و جَنَم مرد است!*🤕
    *۴- شرب خمر و استعمال تریاک و حشیش جایز است!*😠

*۵- حجاب زن حرام و نشانه بردگی است!*😤

*۶- محمد(ص) خاتم(نگین) انبیا بوده و نه اخرین انها، پس پیامبرانی بعد از او امده اند!*🤔
    *٧- امام زمان فردی به نام بهاءالله بوده و ظهور کرده اند و شهید شده اند!*🙌
    *٨- تمام احکام قران باطل شده و اقای بهاءالله کتابی جدید به اسم بیان نازل کرده!*☹️

*🔻تاریخچه:*
    *فردی معتاد به* *حشیش،به اسم حسین علی نوری (بانام مستعار بهاءالله) با تحریک انگلیس، در ابتدا ادعا کرد نائب امام زمان است،* *سپس گفت من امام زمان هستم و قبلا تقیه کرده بودم، و بعد گفت پیامبری با دین و کتاب جدید هستم؛ در نهایت هم مدعی شد که خداست!*
    *درحال حاضر مقدس ترین مکان بهاییان و مقر فرماندهی آنها به اسم بیت العدل در اسرائیل است.*
    *🔻بهاییان در دوران پهلوی:*
    *تمام پست های کلیدی ایران قبل از انقلاب به دست این فرقه بود، و به نوعی شاه نوکر حلقه به گوش انها بود، پس ازین جهت بدترین ضربه از انقلاب اسلامی را بهاییان خوردند، چون دستشان از منابع کشور کوتاه شد.*

🔻اقدامات بر علیه انقلاب:
    *1-ترویج بی بند وباری از سنین کم با تاسیس مهد کودک.*
    *2-پیاده روی الزامی زیباترین دختران بهایی با بدترین حجاب ممکن در خیابان ها و مراسمات و محافل مذهبی، برای ترویج و عادی سازی بیحجابی.*

*3-تأسیس شبکه من و تو برای القای حس عقب ماندگی به شیعیان ایران.*

*4-همکاری گسترده با بی بی سی برای سم پاشی و شایعه پراکنی.*

*5-شرکت گسترده در کودتای ٨٨ طبق دستورات رژیم اسرائیل.*

*6-پهن دام برای جوانان با برگزاری پارتی های مختلط با توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی.*

*7-نفوذ در دستگاهای دولتی برای جاسوسی و خرابکاری و خیانت...*

*8-تاسیس ارتش ٨۰۰۰ نفریِ سایبریِ فارسی زبانان اسرائیل!.*

*9-ترویج فساد اخلاقی مثل همجنس بازی و تشویق جوانان به زنا در فضای مجازی با تأسیس کانال های مبتذل اخلاقی و منحرف سیاسی*

*10-فعالیت گسترده اقتصادی، با تأسیس عینک فروشی، ساعت فروشی و بوتیک های لوکس در شهرهای بزرگ.*

*👇اعطای بالاترین نشان ملی انگلیس(روباه پیر) با اسم(sir) به دومین پیامبر بهاییان عباس افندی در اسرائیل!؟* https://chat.whatsapp.com/CDND87wzZUrE8rtthSt1ot
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع