نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ارتش و فیلم های سینمایی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,223
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

hoshdarr ارتش و فیلم های سینمایی

سلام ووقت بخیر همرزمان قدیمی.

چندوقتی بود فکرم مشعول موضوعی شده بود.

کارگردانان سینما وتلویزیون که ۹۹درصدشون نان وبه نرخ روز خورند.ننگ برهمشون.

۲۰۰تا فیلم جنگی طی این ۳۸سال گذشته ساختند وبه تصوی کشیدند.

سه چهره اصلی در فیلمهاشون نمود داشتند وبقیه پشمک.

مثلا پشت بی سیم یکی فریاد میزند سید ماتو محاصره ایم به حاجی بگو بچه های سید شرایط خوبی ندارن.بعد تصویر صحنه روحانی رو نشون میده که امامه به سر مثلا ارپی جی زن یا تیربارچی

حاجی .سید..روحانی والسلام.

۴۰سال گذشت تا مردم فهمیدن در خرمشهر ۷۰۰تکاور نیروی دریایی چه کرده بودند.

هنوز مردم نمیدونند که شکست محاصره ابادان به دست فرمانده هانی همچون امیر سرتیپ کهتری ونیروی تحت امرش در ل ۷۷ خراسان چه کردند.

هنوز مردم سپهسالار ارتش ایران امیر سرتیپ ابوالفضل شاهین راد که در انزمان فرمانده گردان ۱۴۴ تیپ ۲ ل ۲۱ حمزه چه کرد.
    در ان عملیان ظفرمندانه درگردان ۱۴۴ تقریبا تمامی افسران.ودرجه.دارانش.به شهادت رسیدند.شهیدانی همچون سروان کاوه کریمی.سرگردطه ضرابی وووو الی اخر.

شاهین راد کسی بود که در جبهه به راننده گان لودر وبولودزر اموزش داد که چگونه خاکریز وکانال بزنند.

چرا هیچ کارگردانی در این حوزه فیلم نساختند.نمیگذارند یا خودشان نمیخواهند تا مبادا از غافله مفتخوران سینما عقب نمانند.

چرا فیلم نمیسازند از عملیات فتح المبین که تی ۲ ل ۲۱ حمزه ۹۲ قبضه توپخانه دشمن را به غنیمت گرفت در زمانیکه هنوز خط مقدم عراقیها در خواب بودنند ونمیدانستند در عقبه خود چه اتفاقی افتاده.
    چرا از رشادتهای امیر اذرفر فرمانده شجاع ومدبر ل ارومیه فیلم نمیسازنند.چرا از عملیاتهای حاج عمران وتمرچین به فرماندهی ایشان فیلم نمیسازنند.

از ی بنده خدایی که همکار ارتشی بود به من میگفت .
    فلانی سه تا بچه دارم با ۸سال سابقه جنگ پسرم از من میپرسید .بابا شماها الکی میگید جبهه بودم فکر کنم تا اهواز واندیمشک بیشر نرفتید اخه نه یک فیلمی نه یک عکسی تا حالا تو سینما وتلویزیون ندیدم نکنه همش پشت خط بودید.چون تو فیلمها دائم میبینیم پشت خاکریز حاجی وسید وفلان روحانی وفلان کس نقش اول دارند

حالا بیا به این دهه ۷۰ و۸۰ و۹۰ ها بگو والله وبالله اینجوری نبود بخدا ۴۸۰۰۰شهید ارتش جلوی پارک ملت شهید نشدند.

دیگر خود قضاوت کنید
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)