نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هیچ وقت فکر نمیکردم نگران مردنم بشم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,476
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

adab هیچ وقت فکر نمیکردم نگران مردنم بشم

هیچ وقت فکر نمیکردم نگران مردنم بشم😢🙈😢🙈😢
    بگذریم ک ما جانبازان جا مانده از دوران جنگ با کاری ک برای وطنمان کردیم پشیمانیم یا نه "! صرف وجودی این امر که باید جان داد واسه وطن توی حل این معما جا مانده ام..ک.. کدام وطن... وطنی که برایش جنگیدیم...وطنی برایش خون دادیم...و از خود کوچک و ضعیفمان گرانبها ترین چیزهایمان را در کف اخلاص گذاشتیم و پیش کش آن کردیم....خونمان.. آینده تحصیلیمان... خب بگذریم ک وظیفه بود ...منی ک سلامتم را برای وطنم دادم... ودست از پا درازتر خاکریز را ترک کردم.... وطنم برای من چه کرد...من که داشته زندگیم از وطن... خودم هستم و لباس تنم...حتی تکه زمینی ندارم ک احساس کنم وابسته به این خاکم..و بد تر از آنکه وقت مردنم نگران سنگ قبر..قبر و مراسمم در اینجا چه وطنی........ شاید بعضی از شما ها مثل من دغ دغه اینها را نداشته باشید...و گوئی مثالی همچون...سواره از پیاده خبر ندارد در ذهن من تداعی میکند تا نباشی چی میفهمی از این فکر و دغ دغه😒😒😒😒😒😒😒😒
    وطنم. پاره تنم😢 چرا مردان دیروزت را خواران امروز کردی😔..پیر و فرتوت مریض و بیسواد...وا مانده از تحصیل برای دفاع از تو.... با افتخار رفتیم با چهه چهه و به به...ولی وقتیکه موج گرفتت و سیستم عصبی ات را بهم ریخت ..در مانده شدی.. در انظار همه دیوانه و موجی لقب گرفتی غافل از رشادتت برای وطنت... وحالا همان گدائی هستی ک میبیننت.....سر افکنده و حرس لقب موجی....مشکل دار.... چه میکشی از دست من وطنم😢.....انصاف هست حالا درمانده کاری شوی ک با عشق از آن دفاع کردی...... شرم بر محافظین خاکریز ها...آنهائی ک بفکر فرصت طلبی و جا زدن خودشان در راس کاری قدم به جبهه گذاشتند و در زمان حمله غیب میشدند و بعد ازآن فرمانده..... البته نمونه باکریها کم نداشتیم ک گم نام ماندند......خلاصه وطنم بعد از دفاع از تو مام میهنم درمانده و گرفتار گشتم و تو رهایم کردی...رهایت نکردم... رهایم کردی
    انصاف است ک وقت نیاز....حتی وقت مردن نگران قبر و سنگ قبرم باشم😢😢😢 شرم بر فرصت طلبانی که حق امثال ماها را خوردند بر تخت نکبت . پر برکت وطن فروشی تکیه زدند و از حق ما و تخریب کوخ هایمان برای خود کاخها ساختند......شرم بر مسئولینی ک هدفی جز ضایع کردن حق ما و پر کردن جیب خود ندارند😡😡😡😡😡😡😡😢😢 😢😢😢😢😢
    شمادعوت هستید به کانال👇
    @kohnesrbazaniran
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع