صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: توقيعات وزيارات مقدس بقية الله الأعظم

1. Top | #61

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    صل الله علیک یا مولانا یا صاحب الزمان
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

بشر بن عمر حضرمي

السلام علي (بشر بن عمر الحضرمي) شکر الله لک قولک للحسين عليه السلام وقد أذن لک في الانصراف:
    أکلتني اذن السباع حيا اذا (ان) فارقتک وأسئل عنک الرکبان، واخذلک مع قلة الأعوان؟ لا يکون هذا أبدا.(10)
    سلام بر (بشربن عمر حضرمي)، خداوند به خاطر سخنت که به حسين عليه السلام (گفتي) پاداش فراوان ارزاني فرمايد، در حالي که به بازگشتن اجازه داده بود، عرض کردي:
    اگر از تو روي برتابم، حيوانان درنده مرا زنده زنده بخورند. من از تو سواره دور شوم وتو را با کمي ياوران، خوار نمايم؟ اين کار ابدا نخواهد شد.

امضاء

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #62

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

زهير بن قين بجلي

السلام علي (زهير بن القين البجلي) القائل للحسين عليه السلام وقد أذن له في الانصراف:
    لا والله لا يکون ذلک أبدا ءأترک ابن رسول الله صلي الله عليه وآله أسيرا في يد الأعداء وأنجوأنا؟ لا أراني الله ذلک اليوم.(11)
    سلام بر (زهير بن قين بجلي) که به حسين عليه السلام در حالي که به بازگشتن اجازه داده بود، عرض کرد:
    به خدا سوگند اين کار نخواهد شد. آيا فرزند رسول خدا را که گرفتار واسير در دست دشمنان رها کنم ورهايي يابم؟ خداوند اين روز را نياورد.

امضاء

4. Top | #63

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر بهترين ياران

السلام عليکم يا خير أنصار. السلام عليکم بما صبرتم فنعم عقبي الدار، بوأکم الله مبوء الأبرار، أشهد لقد کشف الله لکم الغطاء، ومهد لکم الوطاء وأجزل لکم الغطاء، وکنتم عن الحق غير بطاء وأنتم لنا فرط (فرطاء)، ونحن لکم خلطاء في دار البقاء والسلام عليکم ورحمة الله وبرکاته.(12)
    سلام بر شما اي بهترين ياران، سلام بر شما که شکيباي ورزيديد. چه جايگاه وخانه ى نيکويي درآينده داريد. خدا شما را در جايگاه نيکان سکنا دهد، شهادت مي دهم خداوند پرده را از برابر ديدگان شما برداشته وبرايتان فرش وبستر گسترده. وعطا وبخشش فراوان داده است. شما از حق روي برنگردانديد وبر ما پيش افتاديد. از خدا مي خواهيم در سراي هميشگي، همنشين وهمراه شما باشيم. سلام ورحمت وبرکات خداوند بر شما باد.

امضاء

5. Top | #64

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر حسين

السلام علي الحسين سمحت نفسه بمهجته، السلام علي من أطاع الله في سره وعلانيته، السلام علي من جعل الله الشفاء في تربته، السلام علي من الاجابة تحت قبته، السلام علي من الأئمة من ذريته.(13)
    سلام بر حسين، کسي که خون جانش را ارزاني داشت، سلام بر کسي که در پنهان وآشکار، خداوند را فرمان برد، سلام بر کسي که خداوند در خاکش شفا قرار داد، سلام بر کسي که اجابت دعا در زير گنبدش مي باشد. سلام بر کسي که امامان از فرزندان وذريه او هستند.

امضاء

6. Top | #65

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر فرزند فاطمه زهرا

السلام علي ابن خاتم الأنبياء، السلام علي ابن سيد الأوصياء، السلام علي ابن فاطمة الزهراء، السلام علي ابن خديجة الکبري، السلام علي ابن سدرة المنتهي، السلام علي ابن جنة المأوي، السلام علي ابن زمزم وصفا.(14)
    سلام بر فرزند خاتم پيامبران، سلام بر فرزند سيد جانشينان، سلام بر فرزند فاطمه ى زهرا، سلام بر فرزند خديجه ى کبري، سلام بر فرزند سدرة المنتهي، سلام بر فرزند جنت المأوي (باغهاي پناهگاه)، سلام بر فرزند زمزم وصفا.

امضاء

7. Top | #66

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر آغشته به خون

السلام علي المرمل بالدماء، السلام علي المهتوک الخباء، السلام علي خامس أصحاب الکساء، السلام علي غريب الغرباء، السلام علي شهيد الشهداء، السلام علي قتيل الأدعياء، السلام علي ساکن کربلاء، السلام علي من بکته ملائکة السماء، السلام علي من ذريته الأزکياء.(15)
    سلام بر آغشته به خون، سلام بر کسي که خيمه اش دريده شد، سلام بر پنجمين اهل کسا (ساکنان زير برديماني)، سلام بر غريب غريبان، سلام بر شهيد شهيدان، سلام بر کشته به دست پسر خواندگان مشکوک نسلان، سلام بر سکونت يافته ى کربلا، سلام بر کسي که فرشتگان آسمان بر او گريستند، سلام بر کسي که فرزندانش پاک شده گانند.

امضاء

8. Top | #67

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر لبهاي خشکيده

السلام علي يعسوب الدين، السلام علي منازل البراهين، السلام علي الأئمة السادات، السلام علي الجيوب المضرجات، السلام علي الشفاه الذابلات (الزابلات)، السلام علي النفوس المصطلمات، السلام علي الأرواح المختلسات، السلام علي الأجساد العاريات، السلام علي الجسوم الشاحبات، السلام علي الدماء السائلات السلام علي الأعضاء المقطعات، السلام علي الرؤوس المشالات، السلام علي النسوة البارزات.(16)
    سلام بر پادشاه وامير آيين، سلام بر محل فرود آمدن برهانها، سلام بر امام سادات، سلام بر قلبها وسينه هاي به خون آلوده، سلام بر لبهاي خشکيده، سلام بر جان هاي از بدن رفته، سلام بر روحهاي ربوده شده، سلام بر پيکرهاي عريان، سلام بر جسمهاي لاغر رنگ باخته، سلام بر خونهاي جاري شده، سلام بر عضوهاي بريده شده، سلام بر سرهاي افراشته شده، سلام بر زنان سر برهنه شده.

امضاء

9. Top | #68

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر کشته ى مظلوم

السلام علي حجة رب العالمين، السلام عليک وعلي آبائک الطاهرين، السلام عليک وعلي أبنائک المستشهدين، السلام عليک وعلي ذريتک الناصرين، السلام عليک وعلي الملائکة المضاجعين، السلام علي القتيل المظلوم، السلام علي أخيه المسموم، السلام علي علي الکبير، السلام علي الرضيع الصغير.(17)
    سلام بر حجت وگواه پروردگار جهانيان، سلام بر تو وبر پدران پاکيزه ات، سلام بر تو وبر پسران شهادت پذيرت، سلام بر تو وفرزندان وذريه ى ياري کنندگان ات، سلام بر تو وبر فرشتگان ملازم وهمراه آرمگاهت. سلام بر کشته شده ى مظلوم، سلام بر برادر مسموم اش، سلام بر علي بزرگ، سلام بر شير خوار کوچک.

امضاء

10. Top | #69

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر بدنهاي غارت شده

السلام علي الأبدان السليبة، السلام علي العترة القريبة، السلام علي المجدلين في الفلوات، السلام علي النازحين عن الأوطان، السلام علي المدفونين بلا أکفان، السلام علي الرؤوس المفرقة عن الأبدان، السلام علي المحتسب الصابر، السلام علي المظلوم بلا ناصر، السلام علي ساکن التربة الزاکية، السلام علي صاحب القبة السامية.(18)
    سلام بر بدنهاي غارت شده، سلام بر عترت وخاندان نزديک وخويشاوند، سلام بر جهاد کنندگان در بيابانهاي پهناور. سلام بر دور افتادگان از سرزمين خويش، سلام بر دفن شدگان بدون کفن، سلام بر سرهاي جدا شده ى از بدن، سلام بر محتسب شکيبا، سلام بر مظلوم بدون ياور، سلام بر سکنا گزيده در خاک پاکيزه، سلام بر صاحب گنبد رفيع.

امضاء

11. Top | #70

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,724
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    مورد تشکر
    7,626 در 2,115
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام بر سر بريده

السلام علي من طهره الجليل، السلام علي من افتخر به جبرئيل، السلام علي من ناغاه في المهد ميکائيل، السلام علي من نکثت (نکشت) ذمته، السلام علي من هتکت حرمته، السلام علي من اريق بالظلم دمه، السلام علي المغسل بدم الجراح، السلام علي المجرع بکاسات الرماح، السلام علي المضام المستباح، السلام علي المنحور في الوري، السلام علي من دفته أهل القري.(19)
    سلام بر کسي که خداوند جليل پاکيزه اش فرمود، سلام بر کسي که جبرئيل بدو مباهات کرد، سلام بر کسي که ميکائيل در گهواره با او سخن گفت، سلام بر کسي که پيمانش شکسته شد، سلام بر کسي که حرمتش گسسته شد، سلام بر کسي که خونش به ظلم ريخته شد، سلام بر کسي که به خون زخمها غسل داده شد، سلام بر کسي که به جامهاي تيره آب داده شد، سلام بر - کسي که - ستم بر او جايز شمرده شد، سلام بر سر بريده شده در ميهماني (در کنار نهر)، سلام بر کسي که ساکنان قريه ها او را دفن کردند.

امضاء

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع