صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: آرشيو اخبار علمي - فرهنگي - هنري - اقتصادي ساير كشورها

1. Top | #21

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض واژگوني بونكر در بزرگراه اشرفي اصفهاني

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري 125، در اين حادثه راننده بونکر و يک عابر پياده به شدت مصدوم شدند...

رانندگان عبوري در بزرگراه در ساعت 11:25 دقيقه امروز با ديدن صحنه اين حادثه، سريعا وقوع آن را به سامانه 125 اطلاع دادند و ستاد فرماندهي آتش‌نشاني هم بلافاصله آتش‌نشانان ايستگاه 55 را به محل حادثه اعزام كرد وآتش‌نشانان كمتر از دودقيقه خودرا به محل حادثه رساندند.

بنا به اظهار رئيس ايستگاه 55آتش‌نشاني، اين بونكر در مسير شمال به جنوب بزرگراه مذكور در حال حركت بود كه بعد از ورودي خيابان 22بهمن به شدت با پل عابر پياده برخورد كرد.

در اين تصادف عابر پياده 20ساله‌اي از ناحيه هردو پا مجروح شد و کاميون بونکر در كنار ديواره خيابان واژگون شده بود.

افشار حامدي زاد افزود: در جريان اين حادثه راننده اين بونكر نيز از ناحيه دست و صورت مجروح شد كه امدادگران آتش‌نشاني بلافاصله راننده وعابر پياده را به آمبولانس اورژانس انتقال دادند تا سريعا به مركز درماني اعزام شوند.

وي ادامه داد: آتش‌نشانان همچنين با ايمن كردن صحنه تصادف، سريعا با خاموش كننده‌هاي دستي و يك رشته لوله آبدهي از وقوع هرگونه آتش‌سوزي در اين بونكرپيشگيري كردند.
    امضاء

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #22

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض مرگ، عاقبت مزاحمت تلفني

مرگ، عاقبت مزاحمت تلفني

مزاحمت‌هاي تلفني جواني براي يک خانواده در مشهد به قتل او انجاميد و متهم پرونده پس از گذشت دو ماه دستگير و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.
    به گزارش سرويس حوادث خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جواني در روز نوزدهم ارديبهشت ماه سال جاري در مشهد به طرز فجيعي به قتل رسيد و کارآگاهان مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي در جستجوي ردي از عامل يا عاملان اين جنايت و کشف راز قتل مرد جوان وارد عمل شدند. تلاش ماموران پليس آگاهي پس از گذشت دو ماه به نتيجه رسيد و متهم پرونده شناسايي و در مخفي‌گاه وي واقع در يکي از روستاهاي اطراف مشهد دستگير شد. جوان 31 ساله‌اي که به عنوان متهم دستگير شده بود، در بازجويي‌هاي پليسي صراحتا لب به اعتراف گشود و گفت که ارتکاب قتل را قبول دارم و با ضربات چاقو او را از پاي درآوردم. متهم در بيان چگونگي ماجرا گفت که از چندي قبل فردي ناشناس به طور مداوم با شماره تلفن منزل مسکوني‌مان تماس مي‎گرفت و اين کار او اعصابم را به هم ريخت. مدتي بود بي خيال موضوع شدم تا بلکه اين فرد کوتاه بيايد و دست از مزاحمت بردارد اما فايده‌اي نداشت و هر روز تعداد تماس‌هاي مزاحمي‌اش بيشتر مي‌شد. وي ادامه داد: اين موضوع خيلي مرا عذاب ‌داد و به همين خاطر تصميم گرفتم فرد مزاحم را شناسايي کنم و با ترفندي که زدم موفق شدم، او را پيدا کنم. در روز حادثه با وي قرار ملاقات گذاشتم و زماني که با هم رو در رو شديم ديگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و با ضربات چاقو او را مجروح کردم و از صحنه گريختم. سرهنگ ماشاء الله صادقي، رييس پليس آگاهي خراسان رضوي در تشريح عمليات دستگيري متهم پرونده گفت: در پي اعلام وقوع يک فقره قتل در روز نوزدهم ارديبهشت ماه سال جاري و کشف جسد توسط ماموران کلانتري گلشهر، کارآگاهان مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي در محل حاضر شدند. وي ادامه داد: کارآگاهان پس از انجام اقدامات لازم و انتقال جسد به پزشکي قانوني، با دستور بازپرس ويژه قتل تحقيقات در اين پرونده راآغاز کردند. صادقي به بررسي سرنخ منجر به شناسايي عامل قتل اشاره کرد و افزود: با بررسي آخرين تماس‌هاي تلفني مقتول آشکار شد که مقتول چندين بار با شماره تلفني تماس داشته و حتي نيم ساعت قبل از وقوع قتل نيز با شماره مذکور در تماس بوده است. وي با اشاره به قوت گرفتن فرضيه ارتباط قتل با تماس‌هاي تلفني مقتول براي کارآگاهان مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي گفت: مالک خط تلفن شناسايي شد و يکي از فرزندان اين خانواده که جواني 31 ساله است به عنوان مظنون تحت تعقيب قرار گرفت اما متهم خود را از ديد ماموران مخفي کرده بود. صادقي افزود: اقدامات وسيع اطلاعاتي و تلاش شبانه‌روزي پليس براي يافتن ردي از متهم پس از گذشت دو ماه به نتيجه رسيد و ماموران انتظامي، اين جوان متهم به قتل را که در يکي از روستاهاي اطراف مشهد مخفي شده بود ردزني و در عملياتي غافل‌گيرانه دستگير کردند. به گفته وي در بازرسي از مخفي‌گاه متهم به قتل، يک قبضه سلاح کمري جنگي، خشاب، سه فشنگ جنگي و يک قبضه چاقو دست ساز بسيار تيز و برنده به همراه يک دستگاه موتورسيکلت مسروقه کشف شد. رييس پليس آگاهي خراسان رضوي بيان کرد: هم اکنون تحقيقات پليسي درباره ادعاي متهم به قتل، روشن شدن علت دقيق و چگونگي ماجرا از سوي کارآگاهان مبارزه با جرايم جنايي در حال پيگيري است.
    امضاء

4. Top | #23

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض سقوط ماكسيما از پل چمران

به گزارش ايسنا، يك دستگاه خودروي ماكسيما كه از مسير شرق به غرب بزرگراه همت در حال حركت بود، پس از برخورد با گاردريل پل چمران از بالاي پل سقوط كرد.
    مركز فرماندهي كنترل ترافيك پليس راهور تهران با تاييد اين خبر در رابطه با جزئيات آن اظهار كرد: اين حادثه در 55 دقيقه بامداد امروز به پليس گزارش شد.
    وقوع اين حادثه به دليل عدم كنترل وسايل نقليه ناشي از ناتواني راننده به علت سرعت غير مجاز خودرو گزارش شده است.
    همچنين شفيعي ــ مدير روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني تهران در اين رابطه اظهار داشت: به محض اعلام گزارش تصادف ماكسيما با گاردريل در بامداد امروز به ستاد فرماندهي آتش‌نشاني، ماموران ايستگاه 43 به همراه گروه نجات سه اين سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
    به گفته وي آتش‌نشانان دو سرنشين مجروح شده را از خودروي حادثه ديده خارج كرده و آنها را به عوامل اورژانس تحويل دادند.
    امضاء

5. Top | #24

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض انگليس؛ دو کودک با جسد مادرشان زندگي کردند

دو دختر بچه 3 و 4 ساله در انگليس 2 روز با جسد مادرشان زندگي کردند، بدون اينکه کسي از اين موضوع مطلع باشد.
    به گزارش خبرآنلاين، خبرگزاري آشيوتدپرس در اين باره نوشت: زماني که همسايگان ديدند پاهاي دو دختر بچه 3 و 4 ساله از پنجره طبقه بالا آويزان شده، موضوع را به اداره پليس درميان گذاشتند و از آنها خواستند به اين خانه در شهر مرسيسايد مراجعه کنند.
    امدادگران جسد دبي کالدول 29 ساله را در منزلش در منطقه نيوبرايتون کشف کردند.
    سخنگوي شهر مرسيسايد در اين باره گفت: علت مرگ اين زن مشخص نشده است. جسد کالبد شکافي شده، اما هنوز درباره دلايل مرگ مطمئن نيست. پليس در انتظار نتايج آزمايشاتي است که بر روي جسد اين زن انجام شده است.
    اين دو دختربچه به بخش خدمات اجتماعي منتقل شدند تا از آنها نگهداري شود.
    زن متوفي با دو دخترش از 18 ماه در اين خانه سکونت داشته
    امضاء

6. Top | #25

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض مردي 200 هزار مورچه را براي اثر هنري کشت

يک هنرمند براي ساخت يک تابلو از 200 هزار مورچه استفاده کرد.
    کريس ترومن اين مخلوقات کوچک را به صورت زنده و در دسته‌هاي 40 هزارتايي خريد. هر کدام از اين دسته‌ها 330 پوند قيمت داشتند. اين مرد 32 ساله، سپس اين حشرات را کشت و با استفاده از انبرک و با دقت بسيار بالا هر کدام از اين مورچه‌ها را در جاي خود قرار داد. اثر نهايي که داراي ابعاد 1.21 در 1.06 متر است نزديک به 35 هزار دلار قيمت گذاري شده است. آقاي ترومن که از کاليفرنياي آمريکاست اقرار کرد که قرار دادن اين تعداد مورچه در جاي خود کار بسيار سختي بوده است. او حتي در نيمه‌هاي کار به دليل کشتن اين تعداد مورچه دچار عذاب وجدان شد و اين کار را رها کرد. او در اين باره گفت: انجام اين کار چند سال به طور کشيد، چرا که در قسمتي از کار من به دليل کشتن اين تعداد مورچه احساس بدي پيدا کردم و ادامه کار را به مدت 1 سال متوقف کردم. اما بعدها حس کردم اگر من اين کار را تمام نکنم مرگ مورچه‌ها بدون فايده خواهد بود و به همين دليل باز کار خود را آغاز کردم. حمل و نقل هر دسته از مورچه‌ها نيز نزديک به 500 پوند هزينه داشت. او در اين باره گفت: زماني که من 5 سالم بود براي اولين بار سعي کردم به حيات هوشمند آسيب وارد کنم. يک بار من و برادرم به يک لانه مورچه حمله کرديم و توسط مورچه‌هاي قرمز گزيده شديم. من مي‌خواستم با اين کار به دوران کودکي خود بازگردم. او در ادامه گفت: من در ابتدا سعي کردم هر کدام از مورچه‌ها را با دست بگيرم، اما به زودي متوجه شدم انجام اين کار مي‌تواند سال‌ها زمان ببرد. اما در نهايت به اينترنت رفتم و متوجه شدم مي‌توان اين حشرات را به صورت دسته‌اي خريداري کرد. مردم در نگاه اول به اين تابلو عکس‌العمل‌هاي متفاوتي از خود نشان مي‌دهند. بعضي مي‌گويند اين اثر کاملا بي‌فايده و وحشت‌ناک و غيرعادي است و عده‌اي ديگر معتقدند ساخت اين تابلو جالب است. اما بعد از مدتي فکر کردن سوالات پيچيده‌تري به ذهن بازديد کنندگان مي‌رسد. آيا کشتن اين تعداد مورچه براي ساخت يک اثر هنري مشکلي ندارد؟ ارزش يک مورچه چه قدر است؟ تلگراف /13 جولاي
    امضاء

7. Top | #26

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض بخشش عروس اعدامي

بخشش عروس اعدامي عروس جوان که به اتهام قتل همسرش در يک قدمي چوبه‌ دار قرار داشت با رضايت پدر و مادرشوهر مهربان از مرگ رهايي يافت. روزنامه ايران در اين باره نوشت: اکرم - 27 ساله - روز 14 خرداد 87 در پي درگيري و اختلاف‌هاي شديد، همسرش علي - 30 ساله - را با يک ضربه کارد به قتل رسانده بود. وي زماني که در شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران، مقابل هيأت قضايي ايستاد ضمن اعتراف به قتل گفت: «من و همسرم از اوايل زندگي مشترک با هم اختلاف داشتيم. علي مردي تندخو و عصبي بود. روز حادثه هم بيرون خانه درگير شده بود و وقتي آمد خيلي عصبي بود. از من چاي خواست اما چند دقيقه بعد به طرفم حمله کرد و به بهانه نياوردن چاي مرا به باد کتک گرفت و سپس سراغ پسر 2 ساله‌مان رفت و او را هم زد. با ديدن اين صحنه و شنيدن گريه‌هاي بچه، بشدت عصباني شده و براي ترساندن او کاردي از آشپزخانه برداشتم اما نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد که کارد ناخواسته به پهلويش خورد. در حالي که خيلي ترسيده بودم با عجله اورژانس و همسايه‌ها را خبر کردم اما متأسفانه علي جان باخت. ضمن اين‌که به هيچ عنوان نمي‌خواستم او را بکشم و بشدت پشيمانم. در ادامه جلسه دادگاه پدر و مادر علي - مقتول - براي عروسشان قصاص خواستند و بدين‌ترتيب زن جوان با رأي دادگاه به قصاص - اعدام - محکوم شد. پس از تأييد حکم در شعبه 27 ديوانعالي کشور پرونده براي انجام مقدمات اجراي حکم به شعبه اجراي احکام دادسراي جنايي تهران فرستاده شد. با اين وجود عصمت‌الله جابري - سرپرست اجراي احکام - با تشکيل جلسات مختلف و گفت‌وگو با اولياي دم تلاش براي جلب رضايت پدر و مادر مقتول را آغاز کرد. تا اين‌که سرانجام پس از ماه‌ها تلاش صبح ديروز، اولياي دم با حضور در اجراي احکام دادسراي جنايي تهران، رضايت کتبي خود را اعلام کرده و از قصاص عروسشان گذشتند. آنها اظهار داشتند به خاطر رضاي خدا و آينده نوه کوچکشان حاضر به گذشت شده‌ و عروس اعدامي را بخشيدند.
    امضاء

8. Top | #27

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض هفت ميليون نفر در نيجر از گرسنگي رنج مي‌برند

نيمي از جمعيت کشور افريقايي نيجر از گرسنگي رنج مي برند.
    واحد مرکزي خبر به نقل از لوموند نوشت: وضعيت غذايي در نيجر از ابتداي سال وخيم تر شده است و اين مسئله نگراني هاي بسياري را برانگيخته است.
    نيجر پيش از اين در سال دو هزار و پنج با قحطي روبرو شده بود. بنا بر اخرين نظرسنجي دولتي ، سوء تغذيه در ميان کودکان به حد هشدار دهنده اي رسيده است.
    بر اين اساس ، سوء تغذيه شديد در ميان کودکان کمتر از پنج سال در فاصله سالهاي دو هزار و نه تا دو هزار و ده از دوازده و سه دهم درصد به شانزده و هفت دهم درصد رسيده است.
    بنابر اعلام سازمان جهاني بهداشت سوء تغذيه در اين کشور از آستانه خطر که پانزده درصد است فراتر رفته است. يکي از مسئولان سازمان خواربار و کشاورزي سازمان ملل متحد گفت : نيجر هنوز به مرحله قحطي نرسيده است اما اگر تلاشي براي رفع مشکل غذايي صورت نگيرد بلافاصله با خطر قحطي روبرو مي شويم. کاهش باران و بي آبي توليد غلات را در اين کشور سي درصد کاهش داده است. کمبود مواد غذايي در نيجر به حدي است که وعده هاي غذايي جيره بندي شده و از سه وعده به يک وعده غذايي رسيده است.
    برخي روستائيان بدهکار نيز مجبور به فروش دام هاي خود براي خريد مواد غذايي شده اند. به گفته يکي از مسئولان اکسفام ، دامداري اصلي ترين سرمايه روستائيان است در حالي که اوضاع اين کشور موجب افت شديد ارزش دام شده است.
    بعنوان مثال يک راس گاو که در ماه ژانويه صد و پنجاه هزار فرانک (دويست و سي يورو) قيمت داشت اکنون بيش از پنج هزار فرانک نمي ارزد.
    اين مسئله موجب هجوم بسياري از روستائيان به شهرها براي کسب درامد شده است. بحران غذايي در افريقا در حالي به يک تهديد تبديل شده است که کشورهاي کمک کننده هنوز به تعهد مالي خود عمل نکرده اند.
    امضاء

9. Top | #28

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض محاکمه زني که به خاطر موبايل فرزندش را کشت

متهم به قتل اعتراف کرد: روز حادثه بسيار عصباني بودم و مائده هم به شدت من را اذيت مي‌کرد. گوشي موبايل من را به سمتي پرتاب کرد که از اين کار او عصباني شدم، دهانش را گرفتم تا تنبيهش کنم اما او خفه شد.
    فارس نوشت: ظهر 11 تير سال 87مأموران کلانتري 158 کيانشهر از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي از وقوع يک فقره مرگ مشکوک باخبر شدند.
    مأموران با حضور در يکي از درمانگاه‌هاي منطقه متوجه شدند دختربچه‌ 3 ساله‌اي به نام مائده که توسط والدينش به درمانگاه آورده شده بود، به طرز مشکوکي فوت کرده است.
    بعد از انتقال جسد مائده به پزشکي قانوني، پزشکان اعلام کردند که مائده بر اثر خفگي کشته شده است و آثار متعدد کبودي نيز روي صورت و اطراف چشمان او مشاهده شده بود.
    پدر مائده اظهار داشت: توسط همسرش از بيماري دخترش باخبر شده و وقتي به خانه آمده است با جسد بي‌جان مائده روبه‌رو شده و او را به درمانگاه برده است. مادر مائده نيز بازداشت و در اولين جلسه تحقيقات به ارتکاب قتل مائده اعتراف کرد.
    وي اظهار داشت: روز حادثه بسيار عصباني بودم و در يک لحظه مائده گوشي موبايل من را به زمين کوبيد. من هم عصباني شدم و با دستم دهان او را گرفتم تا بي‌حال شد. بعد از چند دقيقه با شوهرم تماس گرفتم و از او خواستم به خانه بيايد تا مائده را به بيمارستان برسانيم.
    با اعتراف متهم، قرار مجرميت وي از سوي دادسراي جنايي تهران صادر و پرونده به شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران ارجاع داده شد که صبح امروز به رياست محمدي کشکولي به آن رسيدگي شد.
    ذبيح‌زاده، نماينده دادستان با اشاره به اعلام گذشت اولياي‌دم، خواستار مجازات متهم از جنبه عمومي جرم و به اتهام مباشرت در قتل عمدي و همچنين کودک‌آزاري شد.
    متهم در جايگاه قرار گرفت و با بيان اينکه اتهام قتل را قبول دارم گفت: روز حادثه بسيار عصباني بودم و مائده هم به شدت من را اذيت مي‌کرد. گوشي موبايل من را به سمتي پرتاب کرد و من هم که از اين کار او عصباني شده بودم، دهانش را گرفتم تا تنبيهش کنم.
    تحقيقات نشان داده بود که مائده به طور متناوب از سوي مادرش مورد ضرب وشتم قرار مي‌گرفته است ولي مادر او در جواب به سؤال قاضي که آثار کبودي روي صورت و دور چشمان مائده به چه علت است گفت: نمي‌دانم. من گاهي اوقات او را تنبيه مي‌کردم ولي روز حادثه او را نزدم. در حال حاضر فقط من متهم هستم و کسي از همسرم که او هم مائده را کتک مي‌زد، سؤالي نمي‌پرسد.
    بعد از اظهارات متهم در بيان آخرين دفاع که ضمن اظهار پشيماني از قتل فرزندش، خواستار بخشش از دادگاه بود، قاضي محمدي‌کشکولي و مستشاران دادگاه وارد شور شدند و در نهايت زن جوان را به 5 سال حبس و مراجعه اجباري به روانپزشک تا تأييد رسمي سلامت رواني محکوم کردند.
    امضاء

10. Top | #29

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض درگيري زن و مرد سارق هنگام تقسيم اموال

به گزارش «جام‌جم»، ماجراي اين سرقت هنگامي فاش شد كه روز 14 تير ماه مردي با حضور در دادسراي ناحيه 3 تهران با ارائه شكايتي بيان كرد، چند روز پيش براي اجاره‌دادن منزل خود در خيابان ظفر، مشخصات و شرايط آن را در اختيار چند بنگاه معاملات املاك قرار دادم.

شاكي افزود: 2 روز بعد حدود ساعت 21 قصد داشتم خواهرم را به منزلش برسانم كه زنگ در خانه به صدا درآمد و پس از گشودن در متوجه دختر جواني شدم كه مي‌گفت از طرف بنگاه براي اجاره‌خانه آمده است.
    شاكي اضافه كرد: پس از اظهارات دختر جوان و اصرار براي ديدن خانه، وي وارد محل سكونتم شد و طي مدتي كه در منزلم حضور داشت، سعي مي‌كرد با من و خواهرم ارتباط دوستانه‌اي برقرار كند.صاحبخانه در داممرد صاحبخانه افزود: حدود ساعت 22 اين خانم جوان كه خود را ساناز معرفي مي‌كرد، تصميم به خارج شدن از منزلم گرفت و به دليل تاريكي هوا، خواهرم پيشنهاد كرد او را در مسير منزلش پياده كنيم. پس از رسيدن به ميدان منيريه، دختر جوان از خودرو پياده شد و من پس از رساندن خواهرم به منزلش، پس از بازگشت به خانه، در كمال تعجب مشاهده كردم اين زن جوان مقابل در خانه‌مان انتظار مرا مي‌كشد.شاكي گفت: او را كه در شرايط روحي و جسمي بدي قرار داشت، به داخل خانه بردم و برايش مقداري شربت درست كردم و تصميم گرفتم موضوع را به خواهرم اطلاع دهم. به همين دليل اتاق را ترك كردم تا از تلفن استفاده كنم.وي افزود:‌ وقتي به اتاق پذيرايي بازگشتم، قصد پرسيدن علت بازگشت او را داشتم كه زن جوان يك ليوان شربت به من تعارف كرد كه پس از خوردن آن بيهوش شدم و زماني به هوش آمدم كه خواهرم به اتفاق همسرش كنار من نشسته‌ بودند و تمامي طلاجات از جمله سكه‌هاي طلا و مقدار زيادي پول نقد و خودروي سمندم به سرقت رفته بود.آغاز تحقيقاتپس از اين شكايت با صدور دستور قضايي، پرونده در دستور كار ماموران پايگاه سوم پليس آگاهي قرار گرفت و مشخصات خودروي به سرقت رفته مرد صاحبخانه و دستور توقيف سرنشينان آن به مراكز پليس اعلام شد.گزارش حاكي است، در حالي كه تحقيقات در اين زمينه آغاز شده بود، 2 روز پس از سرقت، ماموران راهنمايي و رانندگي استان مازندران در منطقه كندوان با مشاهده درگيري ميان زن و مردي جوان وقتي موضوع را بررسي كردند، زن جوان عنوان كرد مردي كه او را همراهي مي‌كند، قصد قتلش را دارد. در پي اين اظهارات و استعلام شماره خودرو از مركز پليس معلوم شد خودروي مورد استفاده اين دو نفر از منزل مرد صاحبخانه سرقت شده است.با تحويل هر دو متهم به پليس آگاهي چالوس، موضوع به پايگاه سوم پليس آگاهي تهران گزارش و با انتقال زن و مرد متهم به آگاهي تهران مشخص شد هر دو اعتياد شديدي به مواد مخدر صنعتي ـ شيشه ـ دارند. زن متهم با معرفي هويت واقعي خود به نام فرحناز گفت: پس از جدايي از شوهرم با مرد متهم به نام خدايار ارتباط برقرار كردم و براي تامين هزينه اعتيادمان نقشه سرقت از خانه مرد مالباخته را كشيديم. سرهنگ استقامتي، رئيس پايگاه سوم پليس آگاهي در اين باره گفت: مرد متهم ـ خدايار ـ يك مجرم سابقه‌دار است كه پيش از اين به اتهام كيف‌قاپي، زورگيري و ... دستگير و زنداني شده است.
    وي افزود: در بازرسي از مخفيگاه زن متهم در جنوب تهران نيز مقاديري از اموال مالباخته كشف و تحويل وي شد. تحقيق از اين دو متهم براي كشف ديگر سرقت‌هاي احتمالي ادامه دارد.
    امضاء

11. Top | #30

عنوان کاربر
    عضو ثابت
    شماره عضویت
    287
    نوشته
    962
    مورد تشکر
    7 در 5
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سردار رحيمي خورشيدوند به ديار باقي شتافت

گروه ناجــــــا- جانشين فرمانده مرزباني نيروي انتظامي بر اثر عارضه قلبي جان به جان تسليم گفت و به ديار باقي شتافت.
    به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس،سردار رحيمي خورشيدوند جانشين فرمانده مرزباني نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران بعداظهر روز گذشته در دفتر کار خود بر اثر ايست قلبي به لقاء الله پيوست.

پيکر اين سردار سرافراز امروز ساعت 11:30 در ستاد فرماندهي نيروي انتظامي تشييع گردید.

نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران درگذشت و فقدان اين سردار سرافراز را به خانواده داغدار اين عزيز از دست رفته تسليت عرض مي کند.

روحش شاد

امضاء

تاکه ما همسفر عشق به افلاک شویم

بارالها!مددی کن که همه پاک شویم

دست تقدیر چنان کن که پس از دادن جان

درجوارحرم عشق همه خاک شویم

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

200, 7جنازه, فوري, فرمول, فراخوان, فردا, فرزندش, قرآن, قربانی, كه, كاظم, كاظمين, كشور, كشيش, لبنان, مقابله, موبايل, مورچه, موسي, مي‌برند, ميليون, میلیون, ماكسيما, ماه, مادرشان, مبتكر, متروکه, محاکمه, مریم, مرگ،, مرد, مردي, مزاحمت, مسير, مسیحیت, مصري, نفوذی, نفر, نماز, چمران, چند, نيجر, نشنال, هفت, هنگام, هنري, هولناک, های, هزار, واژگوني, وضو, يازده, که, کودک, کردند, کشف, کشت, کشتی, گذاري, گرفتن, گرسنگي, گزارشی, گستاخانه, گسترده, پل, پاکستانی, پترائوس, آموزش, آمريكايي, آمریکا, آویو, آتش, آغاز, الله, الگو, اموال, امام, انگليس؛, اورانيوم, ايراني, اثر, از, است, اسرائيلي‌ها, اسرائیل, اسرائیلی, اشرفي, اصفهاني, اعدامي, بمب, به, بونكر, بیهوش, با, باقي, باله, باحجاب, بازيگر, بخشش, بر, براي, بزرگ, بزرگراه, تقسيم, تل, تلفني, تنها, تهران, تاثيرگذار, تبلیغ, ترور, تشكيل, تصاویر, جلسه, جنوب, جنگی, جنایات, جنایت, جنایتی, جئوگرافيك, جاسوسي, جديد, جسد, حمله, حزب, خورشيدوند, خاطر, خبر, ده, دو, ديار, ديدني, دیگر, دانشجوي, داد, در, درگيري, دعوت, رقص, رمضان, رنج, رهبر, روزنامه, را, راه, رحيمي, زن, زني, زنان, زندگي, زائران, زدن, سقوط, سنا, سوزی, سیل, سپتامبر, ساختمان, سارق, سخنانش, سردار, شمال, شهید, شتافت, شد, شدم, شدن, صهيونيستها, صدام, عكس, عنوان, عکس, عکسی, عاقبت, عروس, عراق, عربي, غني‌سازي, غزه

نمایش برچسب‌ها