نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: يهوديان افراطي هم قرآن را پاره و لگدمال کردند

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    1069
    نوشته
    10,725
    صلوات
    434
    دلنوشته
    4
    تقدیم به روح پاک و ملکوتی خانم فاطمه زهرا مرضیه سلام الله علیها
    مورد تشکر
    11,145 در 2,987
    وبلاگ
    4
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خبر جديد يهوديان افراطي هم قرآن را پاره و لگدمال کردند

يهوديان افراطي هم قرآن را پاره و لگدمال کردند

در حالي که کاغذ پاره هاي قرآن را جمع آوري مي کردم، آن شهرک نشينان افراطي متوجه شدند و شروع کردند به فرياد زدن و مرا فحش مي دادند. رهگذرها نيز سکوت نکردند و از عبارت هاي نژاد پرستانه عليه بنده استفاده مي کردند.
    به گزارش ادیان نیوز، اخبار رسيده از سرزمين هاي اشغالي حاکي از آن است که روز گذشته نيز قرآن کريم مورد هتک حرمت قرار گرفت. اين حادثه اين بار در سرزمين هاي اشغالي و توسط تعدادي شهرک نشين صهيونيستي رخ داد.

در همين راستا شبکه خبري الجزيره قطر طي گزارشي اعلام کرد: تعدادي شهرک نشين صهيونيستي ظهر روز سه شنبه با تجمع در مرکز يکي از خيابان هاي شهر يافا در بيت المقدس اشغالي، در مقابل ديد همگان به پاره کردن قرآن کريم اقدام ورزيدند و پس از آن قرآن هاي پاره را بر زمين انداخته و آن را زير پا

در همين حال «محمد منير» يکي از شهروندان فلسطيني شهر بيت المقدس اشغالي که از اهالي منطقه "واد الجوز" در مرکز بيت المقدس است، طي گفتگويي گفت: من در حال بازگشت از محل کارم به سمت خانه بودم که با چشمان خود از نزديک اين رفتار وحشيانه و ضد اسلامي شهرک نشينان صهيونيستي را ديدم.

وي در ادامه افزود: داشتم در خيابان راه مي رفتم ديدم مقدار نسبتا زيادي کاغذ پاره بر روي زمين افتاده است. ابتدا فکر کردم که کاغذ عادي يا کاغذ کتاب «تورات» است، زيرا در گذشته چنين صحنه اي ديده بودم، اما وقتي نزديک شدم و در محتواي آن دقت کردم متوجه شدم که صفحاتي از قرآن کريم است. اين صحنه خيلي مرا متأثير و تحريک کرد از همين رو فورا شروع کردم به جمع آوري کاغذهاي پاره قرآن مجيد که بر روي زمين افتاده بود.

«محمد منير» همچنين گفت: در حالي که کاغذ پاره هاي قرآن را جمع آوري مي کردم، آن شهرک نشينان افراطي متوجه شدند و شروع کردند به فرياد زدن و مرا فحش مي دادند. رهگذرها نيز سکوت نکردند و از عبارت هاي نژاد پرستانه عليه بنده استفاده مي کردند. در نهايت وقتي تمام صفحات پاره شده قرآن را جمع کردند يک شهرک نشين افراطي از پشت به من نزديک شد و لگد محکمي به کمرم زد، اما من اهميت ندادم.
    /شيعه آنلاين

مرگ بر اسرائيل

امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع