نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

goll وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

بسم رب الشهداء و الصديقين

درود بر خميني کبير رهبر عظيم الشأن انقلاب اسلامي و سلام بر شهيدان زنده تاريخ.
    اينجانب مرتضي فرج زاده که براي نبرد و ياري برادران رزمنده‌ي خود که بر عليه کفر و به ياري حق تعالي و اسلام عزيز به نداي حسين زمان خميني کبير لبيک گفته و براي نابودي بعثيان کافر عازم جبهه هستم.
    براي ياري رزمندگان و جنگجويان شتاب کنيد و آنان را ياري نمائيد.
    به مسجدها و نماز جمعه‌ها برويد که نماز جمعه حجي است براي مستضعفين (انشاء‌الله که گوش کنيد) به همکاران خودم که کارگران هستند و پشت جبهه به کار و کوشش مشغول هستند نصيحت مي‌کنم که کار کنيد که کارکردن خود جنگي است با دشمنان اسلام و اين کشور.
    مساجد را خالي نگذاريد زيرا بگفته‌ي امام خميني مسجد سنگر است.
    از نظر مادي پدر و مادر و خواهر کوچکم و برادر بزرگم خبر دارند و آنها خودشان مي‌دانند که من چيزي ندارم و اگر چيزي بود به خانواده‌ام تعلق دارد.
    ولي خود من به خدا تعلق دارم و از پدر و مادرم خواهانم که براي من گريه نکنيد که مقام شهيد نزد الله بيشتر از آن است که شما فکر مي کنيد.
    از همه‌ي همشهريان بخصوص برادر و خواهرم مي‌خواهم گوش به فرمان امام باشند و راه شهيدان انقلاب اسلامي (از اول انقلاب تاکنون) را ادامه دهند و از دوستان و آشنايان مي‌خواهم که در انقلاب پايدار باشند و امام را تنها نگذارند.
    توفيق همگان را از خداوند متعال خواستارم.
    والسلام – مرتضي فرج زاده

امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع