نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: وصيت نامه شهيد مسعود احمدي نسب

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض وصيت نامه شهيد مسعود احمدي نسب

بسم رب شهداء و صديقين »
    با عرض سلام و درود بي پايان بر پيامبر عظيم الشأن و رحمت هر دو جهان و اوصياء او يك به يك و با عرض ارادت خالصانه به منجي عالم بشريت و فرماندۀ واقعي جبهه هاي نبرد نور بر عليه ظلمت و نيز، سلام به حضور نايب برحق او رهبر عزيز انقلاب اين چند جمله اي است از بنده اي بسيار خاطي و پُرگنناه وعاصي كه وظيفة بنده بودنش را در پيشگاه عظيم ربوبيت انجام نداده است و بسيار محتاج رحمت اوست از ته دل از پيشگاهش ميخواهم از و سر تقصير بدرگاهش فرود مياورم ناله ميكنم : خداي من معبودا چه خوب خدايي بود اگر بندة‌ بدي بوده ام خدايا خودت ميداني كه زبان الكن وقلم قاصر است خداي من در اين لحظات پايان چه بدرگاهت عرضه كنم چه بگويم بجز العفو و باز العفو اي مهربان اي از هر مادري به من مهربانتر و اي از خودم به خودم نزديكتر اكنون كه بسويت رهسپارم خدايا، با يك دنيا اميد به رحمتت مشتاق لقاي توام.
    و شما اي پدر عزيز و گرامي و اي مادر مهربان سخني چند با شما دارم اگر از اين فرزندتان
    لغزشي ، اشتباهي خطايي ديده ايد اول از همه از شما پدر ومادر گرامي طلب بخشش و عفو دارم پدر ومادر عزيزم اكنون ديگر مسئوليت شما در قبال انقلاب اسلامي و اسلام بيشتر از پيش است و با يقيني كه به وعده خداي تعالي دارم چنين مي گويم كه درود و رخمت بر شما كه فرزندتا را در راه حق داديد در حقيقت امانت خدا را به او بازگردانيد پدر و مادرم افتخار شما نمائيد به اين امانت دارتيان بدانيد و يادتان باشد كه مال را بايد به صاحبش مسترد داشت خدا داد و او هم گرفت پدر و مادر گرامي از شما ميخواهم كه هرچه بيشتر صبر داشته باشيد و همواره به ياد مصيبتهاي فاطمة زهرا(س) و علي مرتضي (ع) و زينب (س) و سالار شهيدان حسين بين علي عليه السلام باشيد و با وقار و متانت هرچه بيشتر دليل و پتشوانة هرچه بزرگتر ي هم نسبت به حقانيت وجودي انقلاب و هم همراه و همدمي براي رهبر كبير انقلاب باشيد .
    پدر و مادرم همانطور كه من شما را پيش حضرت زهرا(س) وحضرت رسول (ص) انشاالله روسفيد نموده ام از شما ميخواهم كه شما نيز مرا با رفتارتان در درگاه ربوبيت روسفيد گردانيد بعنوان يك برادر كوچكتر به تمام كسانيكه نسبت به من حقي دارند حلاليت مي طلبم و سفارش ميكنم اي ملت اي مردم اي مسلمانان پير جماران را از دعا فراموش نفرمائيد وبه آنهائيكه تاكنون جبهه نيامده اند توصيه مي كنم كاروان كربلايشان به سوي تربت پاك امامشان حركت ميكنند بيائيد خودتان را به اين كاروان برسانيد تا بعد افسوس نخوريد و فرياد وا اسفا سر ندهيد.
    پدر و مادر مقدار زيادي نماز و روزه بدهكارم كه انجامش بدهيد و زياد برايم استغفار نمائيد.
    ضمناً به محمد حياتي 670 تومان بدهكارم بدهيد شرعاً بخواهيد كه هر كس طلبكار است بگويد و حتماً طلبش را بدهيد از تمام آشنايان برايم حلاليت بطلبيد.
    اي بندگان خدا شما را به تقوي وصيت مي كنم . مهدي جان ادركني .

ان الله لا تخلف الميعاد
    حسبنا الله و نعم الوكيل نعم المولي و نعم النصير

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام دوست عزیز و مؤمن خوبم
    ایکاش منبع مطالب را هم درج می کردید
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع