نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: « وصيت نامه شهيد كمال تاجيك‌ »

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض « وصيت نامه شهيد كمال تاجيك‌ »

بسم الله الرحمن الرحيم
    « وصيت نامه شهيد كمال تاجيك‌ »
    السلام عليك يا اباعبدا... وعلي الارواح التي حلت بفنائك عليك مني سلام ا... ابدا ما بقيتو وبقي اليل والنهار.
    بنام خدائي كه تمام هستي از اوست و قادر به هركاري است ومن عبد ذليل اين دنيا عصيان نموده را به كرم و لطفش خواهد بخشيد.
    باعرض سلام بر آقا امام زمان ( عج) و نائب برحقش امام خميني روحي فدا ، سلام بر عاشقان و پيروان علي (ع) سلام بر شهداي كربلاي ايران ، شهداي خوزستان وكردستان ، سلام بر عباسان و قاسمان ، سلام بر علي اكبرها و علي اصغرهاي زمان ، سلام بر شهدائي كه از جان ومال خانه و كاشانه و زن و فرزند و مادر و پدر خويش براي رضاي خداوند تبارك وتعالي گذشتند ، سلام بر شهيداني كه از جنازه شان چيزي جز مقداري خاك و پودر باقي نمانده ست .
    باعرض سلام بر پدر و مادر عزيز، بعد از 19 سال توفيق اين را يافته ام كه در صف سربازان امام زمان ( عج) حضور يافته و
    به ملت شهيد پرور آن حضرت خدمت گذاري كرده و بر عليه كفر جهاني شيطان برزگ آمريكا و صدام يزيد كافر بجنگم. حمدو ثناي خداي بزرگ را كه منت بر من نهاد و مرا در خانواده مسلمان و مذهبي متولد نمود و در دامن پر مهر و محبت اين خانواده پرورش داد و رهبر عالي قدر را برما ارزاني داشت كه بتوانيم عليه ظلم قيام كنيم . بعد از عرض سلام خدمت شما عزيزان خواستمم چندكلمه اي بعنوان وصيت بنويسم والبته اين وظيفه هر مسلماني است كه براي خود وصيت نامه اي داشته باشد . چون مرگ انسان را خبر نمي كند. مي خواهم با پدرم كه براي او فرزند خوبي نبودم سخن بگويم، پدري كه تمام عمرش را بخاطر من رنج و زحمت كشيد تا مرا بزرگ كند نتيجه زحمتهاي او بود كه مرا به منزل عاشقان كربلا و حسين (ع) فرستاد و من اين عشق كه به الله است بدو مديونم. پدر جان مي دانم مرگ من براي شما سخت است اما در اين موقعيت يك چيز باعث مي شود از من بگذري و آن اسلام عزيز است ، اسلامي كه امام علي (ع) وتمام فرزند انش همگي خود را فدايش كردند و خونشان براي حفظ اسلام ريخته شد و ما هم پيرو آنان هستيم . پدر جان افتخار كن كه يكي از فرزندانت را در راه خدا براي حفظ اسلام دادي. اما به خدا عاجز هستم كه چگونه و با چه كلماتي سخنانم را براي شما بنويسم چون در مدت زندگيم هرگز نتوانستم حتي يك سر سوزن از محبتهاي شما را ادا كنم . از شما طلب بخشش مي كنم . اما مادر جان با شناختي كه از روحيه بزرگ شما دارم مي خواهم كه در مرگ من ناراحت نباشي و گريه نكني واين را بدان كه با ناراحتي و گريه كردن مرا آزرده مي كني واگر ناراحتي به تو روي آورد مصيبت زينب كبري (ع) در روز عاشورا را بياد بياور و از آن شير زن اسلام درس بگير و رهرو راه او باش وبياد مصيبت او اشك بريز. اي مادر مهربان ، اي كسي كه شيره جانت را به من دادي و عمرت را دركنار من سپري كردي. حالا اين حاصل عمر تو بود كه مرا به آنچه مي خواستم رساند و آخرين كلام اين است كه مرا حلال كني و شيرت را برمن حلال گرداني .

پدرجان از مردم و فاميلها بخواهيد كه مرا حلال كنند و هر بدي از من ديده اند ببخشند چون من به آنها نتوانستم خوبي كنم چون سعادت آن را پيدا نكرده بودم. من براي اين به جبهه آمدم كه وظيفه الهي است كه براي خدا و خلق خدا خدمتي كرده باشم و وظيفه هر مسلمان است كه در راه خدا به خلق خدا خدمت كند . ممكن است مرگ در حالت عادي و هر موقع كه بشود به سراغ انسان بيايد پس چه بهتر است كه انسان در راه خدا بجنگد و شهيد بشود.
    پدرم و مادرم اين شهادت هديه اي است الهي از جانب خداوند تبارك و تعالي براي كساني كه لايق هستند . واين شهادتهاست كه باعث مي شود احكام اسلام و انقلاب پيشرفت كند همانطوري كه حضرت محمد (ص) مي فرمايد: مرگ ارمغان است براي م‍ؤمن كه از طرف خدا مي آيد وامروزه اسلام و مردم به اين رقم مرگا كه از جانب خدا ميايد افتخار مي كنند آن هم شهيد شدن در راه خداست كه ارزش بسيار دارد كه از اولياء ائمه اطهار (ع ) ميرسد.
    مذهبي كه ما مسلمانان داريم مذهب شهادت است واسلام كه ما در راه آن آمده ايم مي خواهد انساني عادل و كامل به تمام معني بسازد و همانطوري كه درقرآن آمده است . " الا بذكرا.... تطمئن القلوب " ( همانا با ياد خدا دلها آرام مي شود) از شما مي خواهم كه هميشه بياد خدا باشيد و در راه خدا حركت كنيد وبه هدف بزرگ الهي برسيد. برادران و خواهران گرامي از شما مي خواهم كه نماز و عبادت خود را برپا داريد و در مسجدها و نماز جمعه ها و نماز جماعت ها شركت كرده و مرا حلال كنيد و پشتيبان ولايت فقيه باشيد و ما بين نمازهايتان روحانيت و مجاهدان اسلام و امام عزيزمان را دعا كنيد و برايم قرآن زياد بخوانيد همه شما را وصيت مي كنمم به تقوي و از شما مي خواهم كه تقوي را پيشۀ خود كنيد و صبر داشته باشيد در پايان از شما خانواده ام مي خواهم از طرف من از همه دوستان و آشنايان و فاميلها طلب بخشش و مغفرت كنيد كه انشاءا... مورد بخشش و آمرزش خداوند قرار گيرم .
    ( خدايا ، خدايا ،‌تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار )
    فرزند حقير شما كمال
    24/3/63

2. تشكرها 2

نرگس منتظر (05-01-2012), رایکا (05-10-2009)

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)