نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: **♥♥♥*نامه ای از جهان دیگر*♥♥♥**

1. Top | #1

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    10294
    نوشته
    16,270
    صلوات
    626
    دلنوشته
    6
    یا صاحب الصلوات ادرکنی
    مورد تشکر
    14,409 در 4,698
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

shamee **♥♥♥*نامه ای از جهان دیگر*♥♥♥**

بسم تعالی
    نامه ای از جهان دیگر

فرستنده: امیر حسین عالمی
    آدرس: اخرت- برزخ – محل نگهداری تازه واردین و پیش حساب کتاب

گیرنده : رضا حسنی

آدرس : دنیای فانی

سلام رضا جان

امیدوارم حالت خوب باشد .راستی دستت درد نکند که در مراسم ختم من شرکت کردی. از بقیه بر و بچ هم تشکر کن .

ا ز فاتحه های که برایم فرستادید بسیار متشکر بازم برام بفرستید .بسیار بسیار نیاز مند هستم .شب اول قبر که نکیر و منکر تشریف فرما شدند

حسابی ترسیده بودم .تا وقتی زنده بودم امتحان به این سختی نداده بودم

نمی دانم چه مرگم هم شده بود تقلبم هم نمی امد اصلاً نمی شد تقلب کرد

تستی هم نبود که الا بختکی مثل کنکور بزنم .مو را از ماست می کشیدند.

خلاصه بعد از کلی سوال وجواب از انها و خجالت ازما خلاص شدیم .

البته یه چیزایی گفتم . جواب ها را گفتن بعداً میدن حالا نمی دونم این جا پنجره وشیشه پیدا میشه که بزنن پشتش یا .. البته این حساب وکتاب اصلی نیست .حساب اصلی تو روز قیامته. این جا دارن برامون تشکیل پرونده میدن .بعضی ها را خیلی اینجا تحویل می گیرن .خیلی بعیده این ور هم مثل اون ور پارتی بازی باشه .فکر کنم اینا از اول فکر این وربوده اند .به قیافه هاشون می خوره از اون بچه مثبتا باشند .خوبیش اینکه کارمند های این جا مثل اون ور نیستند .کارشون سریع انجام میدن

هی الکی برو فردا بیا هم نمیکنند .سوال هم ازشون می کنی جواب میدن

یادته رفته بودیم اون اداره هه از هر کدوم از کارمنداش سوال می کردی می خواست بزنتت .خلاصه بعد از تشکیل پرونده فرستادنم اینجا .اینجا که میگم اسمش را بلد نیستم ولی فعلاً اینجام تا جواب پروندم برسه .خدا کنه پستش مثل پست ما نباشه .راستی چند روز پیش هادی اصغری

را دیدم یادت میاد اون پسره که تو لباس فروشی سر خیابون کار می کرد

یه چند روز قبل ازمرحوم شدنم تصادف کرده بود و مرحوم شده بود .یادم میاد

همش سر خیابون جلو مغازه الاف این دخترا بود . کارش از من جلو تربود. ولی رنگ و روش زیاد جالب نبود. نفهمیدم کجا افتاده

راستی گفتم دخترا . دیدی عجب غلطی کردیم رفتیم سراغ این جور کارا

همون یه بارش کلی سابقه منفی شد برام .نامردا نیومدن یه فاتحه بفرستن

از من می شنوی دور این قبیل برنامه هارا خط بکش .اصلاً نمی ارزه

دیگه وقت ندارم باید برم خلاصه رفیق ما را یادت نرود .وقت کردی یک سری به ما بزن .بشدت اینجا دعای خیر لازم هستم .از من می شنوی نماز را فراموش نکن اینجا اولین چیزی که گیر میدن همبن نماز است . نمازت ردیف باشه نصف راه را رفتی

زیاده حرفی نیست .التماس دعا

مرحوم امیر حسین عالمی

2. تشكر

عهد آسمانى (05-01-2011)

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    10294
    نوشته
    16,270
    صلوات
    626
    دلنوشته
    6
    یا صاحب الصلوات ادرکنی
    مورد تشکر
    14,409 در 4,698
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

shamee پاسخ : **♥♥♥*نامه ای از جهان دیگر*♥♥♥**

روزی مردی به سفر میرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه میشود که هتل به کامپیوتر مجهز است . تصمیم میگیرد به همسرش ایمیل بزند . نامه را مینویسد اما در تایپ ادرس دچار اشتباه میشود و بدون اینکه متوجه شود نامه را میفرستد . در این ضمن در گوشه ای دیگر از این کره خاکی ، زنی که تازه از مراسم خاک سپاری همسرش به خانه باز گشته بود با این فکر که شاید تسلیتی از دوستان یا اشنایان داشته باشه به سراغ کامپیوتر میرود تا ایمیل های خود را چک کند . اما پس از خواندن اولین نامه غش میکند و بر زمین می افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش میرود و مادرش را بر نقش زمین میبیند و در همان حال چشمش به صفحه مانیتور می افتد:

گیرنده : همسر عزیزم
    موضوع : من رسیدم

میدونم که از گرفتن این نامه حسابی غافلگیر شدی . راستش انها اینجا کامپیوتر دارند و هر کس به اینجا می اد میتونه برای عزیزانش نامه بفرسته . من همین الان رسیدم و همه چیز را چک کردم . همه چیز برای ورود تو رو به راهه . فردا میبینمت . امیدوارم سفر تو هم مثل سفر من بی خطر باشه . وای چه قدر اینجا گرمه !!

5. تشكرها 2

عهد آسمانى (05-01-2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع