نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فاطمه عبدلی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض فاطمه عبدلی

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) به نقل از پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان اوقاف و امور خيريه، عبدلی كه در سن 13 سالگی حافظ كل قرآن كريم شد، از سن 12 سالگی فعاليت‌های قرآنی خود را در مؤسسه قرآنی فاطمة‌الرسول(ص) شهرستان انار استان كرمان آغاز كرد و نزد استادانی چون مرتضوی (حفظ)، سعيدی (قرائت)، احمد‌آبادی و جمالی (صوت و لحن) قرآن كريم را فرا گرفت.

عبدلی پس از طی كردن دوره‌های مختلف آموزشی در رشته حفظ در بيست و نهمين دوره مسابقات سراسری حفظ و قرائت قرآن كريم سال 85 سازمان اوقاف مقام اول رشته حفظ را به دست آورد، همچنين رتبه اول رشته حفظ كل را در مقطع بزرگسالان در سال 88 كسب كرد.

وی علل‌ موفقيت خود را پشتكار، توكل به خدا و پيگيری مداوم می‌داند و می‌افزايد: پنج خواهر و برادر هستيم كه همگی در كلاس‌های حفظ و قرائت قرآن شركت دارند.

فاطمه عبدلی كه هم‌اكنون در مقطع كارشناسی ارشد رشته قرآن و حديث دانشگاه تهران تحصيل می‌كند، برگزاری مسابقات قرآن را زمينه‌ساز پيشرفت چهره‌ها و استعدادهای قرآنی می‌داند.

وی در پاسخ به اين پرسش كه مسابقات قرآن ايران در مقايسه با ساير كشورها چه ويژگی‌هايی داراست، گفت: حافظان ايرانی خيلی خوب كار می‌كنند من از نزديك قرائت حافظان 30 كشور را در مسابقات اردن ملاحظه كردم و به نظر من حافظان قرآن در ايران خيلی جلوتر هستند.

مقام اول رشته حفظ مسابقات بين‌المللی اردن با اشاره به مراسم اختتاميه اين مسابقات گفت: در روز اختتاميه، چون داوران از نحوه قرائت من در حين مسابقات راضی بودند، گفتند بايد در مراسم اختتاميه هم قرائت كنم.

وی با بيان اينكه در ميان 30 شركت‌كننده تنها من به عنوان شركت‌كننده شيعی در اين مسابقات حضور داشتم، افزود: اميدوارم با ادامه تحصيل و كسب مدرك دكترای علوم قرآنی بتوانم يكی از خدمتگزاران قرآن و اهل بيت‌(ع) باشم و در خدمت به جامعه منشأ خير شوم.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2. تشكر

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)