مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

" او چندماه است که قرآن تلاوت نکرده است "

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت چهل و ششم: رویای صادقه و شفای بیماری به عنایت حضرت معصومه.

نيز ايشان از يکي از خدّام حرم مطهّر به نام " ميرزا حبيب الله " نقل مي کند که طبق معمول هر روز عصر با ديگر خدّام در حرم قرآن مي خوانديم ، مسافرتي براي من پيش آمد و چند ماه طول کشيد .
در سفر مريض شدم ، چون به قم بازگشتم ديدم همسرم نيز بيمار شده است . روزي عصا به دست گرفته براي کاري بيرون رفتم ، چون برگشتم همسرم را منقلب ديدم ، از علّت آن پرسيدم ، گفت :
پس از رفتن شما خوابيده بودم ، در عالم رويا ديدم در حرم هستم ، سه بانوي مجلّله در جاي ضريح مطهّر نشسته بودند ، يکي از آنها از دو بانوي ديگر با عظمت تر بود .
متوجّه شدم که حضرت معصومه _ سلام الله عليها _ است ، به آن حضرت ملتجي شدم و تقاضا کردم که مرا شفا عنايت کنند ، فرمودند : " ترا شفا داديم " .
عرض کردم : شوهرم از خدّام شماست ، او را نيز شفا بدهيد ، فرمودند : " او تقصير خدمت دارد ، او چندماه است که قرآن تلاوت نکرده است " .
عرض کردم : او براي تامين معاش مسافرت کرده بود ، فرمودند : " او را نيز شفا داديم " .
ميرزا حبيب الله گفت : همسرم تا از خواب بيدار شده بود بهبودي يافته بود ، من نيز در همان ساعت شفا يافتم .(1)

از اين روياي صادقه استفاده مي شود که خدمتگزاران عتبات عاليات و مشاهد مشرّفه بايد شب و روز در خدمت ، کوشا باشند و هرگز در خدمت سستي نکنند .

_________________________
1. انوار المشعشعين : ج 1 ص 497 .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی