مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

" از کرامت حضرت معصومه عليها السلام همانجا جان مي سپارد و روانه دوزخ مي شود" .

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت چهل و هفتم: تنبیه پلیسی که در حرم حضرت معصومه چادر از سر بانویی کشیده بود.

در دوران سياه رضا خان ، رئيس پليس قم که فردي بسيار پست ، رذل ، گستاخ و قوي هيکل بود ، براي برداشتن حجاب از سر بانوان به زور متوسّل شد .
روزي به همين منظور در حريم حضرت معصومه عليها السلام قدم مي گذارد و در حرم کريمه اهلبيت به زور از سر بانوي صالحه اي که مشغول دعا و زيارت بود ، چادرش را بر مي گيرد ، ديگر بانوان حاضر در حرم به وحشت و اضطراب مي افتند و ناله و فرياد سر مي دهند .
مرحوم آيت الله مرعشي نجفي ( متوفّاي 7 صفر 1411 ) که در حرم حضور داشته، با مشاهده اين جنايت هولناک و گستاخي بي باک در حرم آن ناموس الهي ، کنترل خود را از دست مي دهد و سيلي محکمي از روي غيرت و حميّت بر صورت رئيس پليس مي نوازد و رئيس پليس ايشان را تهديد به قتل مي کند ، غافل از اين که دختر باب الحوائج هرگز چنين گستاخي را بي پاسخ نمي گذارد .
يک روز بعد هنگامي که رئيس پليس وارد بازار قم مي شود ، قسمتي از سقف بازار فرو مي ريزد و رئيس پليس هتاک و بي باک زير آوار مي ماند و از کرامت حضرت معصومه عليها السلام همانجا جان مي سپارد و روانه دوزخ مي شود .(1)

_________________________
1. شهاب شريعت ص 287 ، قبسات ص 99 و بر ستيغ نور ص 77 .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی