مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

پیدا شدن ماشین

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت بیست و هشتم: پیدا شدن ماشین

چند سال قبل خطيب توانا حضرت حجه الاسلام و المسلمين جناب آقاي حاج ميرزا عيسي اهري ، صاحب آثار ارزشمندي چون : < مولود كعبه > ، < بارگاه حضرت زينب > و < صحيفه المهدي > عجل الله تعالي فرجه الشريف _ در اواخر شوال 1416 هـ . به قم مشرف شدند و طبق معمول قدم بر ديده منت نهادند.
وقتي از احوال خانواده ، آقازاده ها و دامادهايشان پرس وجو شد ، فرمودند : ماشين بنز داماد عزيزشان آقاي روف را در بهشت زهرا دزديده اند .
گفتم : كمتر از يك هفته به ميلاد مسعود حضرت معصومه عليها السلام باقي است و شما اكنون در حريم آن كريمه اهلبيت هستيد ، نذر كنيد كه قبل از روز ولادت آن حضرت ماشين آقاي رووف پيدا شود ، حضرت مستطاب عالي براي سپاسگزاري از حضرت معصومه عليها السلام به محضرشان مشرف شويد و در مراسم جشني كه طبق معمول سنواتي در منزل اينجانب برگزار مي شود ، افاضه فرماييد .
ايشان صيغه نذر را بر زبان جاري كردند و راهي تهران شدند . روز بعد تلفني بشارت دادند كه نذر منعقد شده و ماشين ايشان در نزديكي حضرت عبدالعظيم عليه السلام پيدا شده است .
ايشان هم مطابق نذر در خجسته روز تولّد بي بي براي آستان بوسي آن حضرت به قم مشرف شدند و شيفتگان حضرتش را به فيض رساندند و به اين عنايت بي بي بر فراز منبر اشاره فرمودند .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی