مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

پیدا شدن کودک ربوده شده

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی ام: پیدا شدن کودک ربوده شده

روز جمعه 31/ 2/ 78 ساعت 10 شب ، در صحن عتيق ، كودك 20 ماهه اي توسط يك زن تبهكار با دستياري دو كودك ده ساله ، از كنار مادرش ربوده مي شود . آن زن سنگدل اين كودك شيرخوار را به اصفهان مي برد و توسط ايادي خود به زن و شوهري كه بچه دار نمي شدند ، مي فروشد . خريدار بچه را به عنوان فرزندخواندگي به خانه مي برد و از هرگونه بذل محبت دريغ نمي ورزد ، ولي پدر و مادر بچه به مدت 27 روز ، در حال اضطرار ، به حرم حضرت معصومه مشرف مي شوند و براي پيدا شدن فرزند خردسالشان از اعماق دل دعا مي كنند .
بچه در اين فاصله دچار بيماري مي شود ، شكمش باد مي كند ، پوست بدنش خشك مي شود ، مرتباً گريه مي كند و آرامش را از آن خانه سلب مي كند .
آن زن و شوهر بچه را به آن زن پس مي دهند ، چند روز در دست آن زن مي ماند . سرانجام تصميم مي گيرد كه آن را به قم بياورد ، خانواده اش را پيدا مي كند و به عنوان اينكه بچه را پيدا كرده است ، از آنها مژدگاني بگيرد .
روز 27/ 3 / 78 پدر و مادر كودك به حرم حضرت معصومه مشرف مي شوند و از حضرت معصومه بچه خود را مطالبه مي كنند و عرضه مي دارند : < اي دختر باب الحوائج ، بچه ما در حريم شما گم شده ، ما بچه مان را از شما مي خواهيم > .
آنگاه به صحن عتيق رفته در محل گم شدن بچه ، به انتظار عنايت بي بي چشم به راه بچه خردسال مي نشينند .
يك مرتبه عنايات بي كران كريمه اهلبيت به جوش و خروش آمده ، دلهاي مضطرب پدر و مادري را كه 27 روز تمام در فراق كودك خردسال شب و روز در اضطراب بود ، نوازش مي دهد . ديدگان نگران پدر ومادر ناگهان به فرزند خود مي افتد كه در همان نقطه اي كه مفقود شده بود ، در دامن زن تبهكار قرار دارد . فرزند خود را به آغوش مي كشند و آن زن را به دست پليس مي سپارند . زن اعتراف مي كند كه سه ماه پيش نيز دختري را در همان محل مقدس ربوده ، در اصفهان فروخته است .
سراغ آن دختر مي روند ، او را نيز مي آورند ، و به كانون گرم خانواده شان بر مي گردانند .
اين عنايت كريمه اهلبيت از سوي روابط عمومي آستانه مقدسه چاپ شده ، به اطلاع شيعيان شيفته و ارادتمندان دلسوخته اين خاندان رسيد .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی