مشاهده RSS Feed

mostafavi9090

زنان ماهواره ای قشنگترند یا زنان ما توی خونه؟

امتیاز ها: 2 رای ها, 4.50 متوسط.
نمی دونم چرا بعضی از خانم ها از اینکه توی ذهن همسرشون زن زیباتری به جای تصویر خودشون قرار می گیره اصلا ناراحت نیستند؟ چرا از اینکه هر روز ظاهر زنشون با زن های زیباتر و خوشتیپ تر از خانم خودشون مقایسه می کنن غافل هستن؟

وقتی برنامه های ماهواره ای می بینید متوجه میشید که در هر برنامه حتی در پیام های بازرگانی زن هایی نشون میده که با آرایش و گریم کردن 1000 برابر زیباتر از خانم توی خونه شده و آقایون هم که چشمشون اینها رو می بینند؛ چه بخواهند و چه نخواهند در دل مرد اثر میذاره و چه اراده بکنه و چه اراده نکنه زن خودش رو با زن های زیبا و خوشتیپی که توی ماهواره می بینی مقایسه می کنه.

آهای خانم چرا اصرار داری توی خونه ات ماهواره باشه و ذهن مردت از تصاویری پر بشه که هم از تو قشنگ ترند و نتیجه اون این بشه که محبتش توی خونه کمتر بشه؟ چرا اجازه میدی که یه نگاه به تصویر زنان توی تلویزیون بکنه یه نگاه هم به شما و سری تکون بده و به خودش بگه خاک بر سر من با این زن گرفتنم ببین چه اینها زیبا و خوش هیکل هستند ولی زن من ...

بله یکی از نیازهای آقایون نیاز دیدن است و یه خانم توی خونه باید این نیاز رو از آقاش بر طرف بکنه در حالی که این نیاز الان از طریق فیلم های و برنامه های ماهواره ای بر طرف میشه و در نتیجه موجب کم توجهی به همسرش پیش بیاد و این کم توجهی به مرور زمان پیش میاد که بعد از 5 سال متوجه میشید علاقه همسرتون به شما کم شده و احساس یه رابطه سرد دارید و دنبال راه و چاره می گردید.

اگه من خانم بودم اجازه نمی دادم که همسرم ، توی ذهنش من رو با یکی دیگه مقایسه بکنه و اجازه نمی دادم که همسرم پای برنامه هایی بشینه که زنانی رو ببینه که از لحاظ زیبایی و هیکل بسیار متنوع و زیباتر هستند و نمی ذاشتم فاصله عاطفی من و همسرم زیاد بشه.

متاسفانه آقایون و خانم های پای برنامه های ماهواره نشین فراموش کردند که این تصاویر و فیلم ها چه کارکردهای پنهانی دارند که به راحتی قابل تشخیص نیستند و بعد از چندین سال می بینیم آمار طلاق ها بالا رفته و می بینیم زن شوهر داربا پسری و یا حتی با یه مرد زن دار دیگه ای ارتباط دارن و اینها توی این سال هایی که ماهواره زیاد شده این ارتباطها هر روز بیشتر میشه.

منبع: http://ahlekhaneh.ir/post/167
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی