مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به کربلای معلی

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی و هشتم: تشرف به کربلای معلی


دوست ارجمندم سلاله الاطياب حجّه الاسلام آقاي حاج سيّد محسن مهدوي فرمودند : دوستان دسته دسته به کربلا مي رفتند ، من نيز شديداً علاقمند بودم که سعادت تشرّف به حرم مطهّر سالار شهيدان را داشته باشم ولي به هيچوجه مقدّمات آن فراهم نبود .
ماه ذيحجّه ( 1418 هـ . ) از راه رسيد و موسم زيارتي عرفه نزديک شد ، يادآوري عنايات خاصّ خداوند منّان در مورد زائران سالار شهيدان در روز عرفه ، هر لحظه در دلم کشش بيشتري ايجاد کرد و حسرت زيارت روز عرفه دلم را به خود مشغول نمود .
به حرم مطهّر عمّه جان مشرّف شدم و تقاضا کردم که مقدّمات اين سفر روحاني فراهم شود و من نيز سعادت آن را داشته باشم که پيشاني بر آستان ملک پاسبان سرور جوانان بهشت بسايم .


از حرم بيرون آمدم به سوي منزل مي رفتم ، يکي از آشنايان که مدير کاروان بود و کاروانهاي حسيني را به حرم مطهّر امام حسين عليه السلام مي برد ، با من مواجه شد ، ورقه اي به من داد که مربوط به کيفيت ثبت نام براي تشرّف به کربلا بود ، آن را به فال نيک گرفتم و گفتم انشاء الله تقاضايم مورد پذيرش حضرت معصومه عليها السلام قرار گرفته واين برگ دعوت است .

مقدّمات سفر يکي پس از ديگري فراهم شد ، موانع سفر يکي پس از ديگري رفع شد و سرانجام به کاروان حسيني پيوستم و شب عرفه پيشاني بر آستان مقدّس امام حسين عليه السلام نهادم .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی