مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به مشهد مقدس و مهیا شدن مکان، به عنایت حضرت معصومه

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت چهلم: تشرف به مشهد مقدس و مهیا شدن مکان، به عنایت حضرت معصومه

آقاي شيخ عبدالله موسياني مي گويد : در يک فصل زيارتي عازم مشهد مقدّس بوديم و مي دانستيم که در آن ايّام در مشهد منزل به سختي پيدا مي شود . به حرم مطهّر حضرت معصومه عليها السلام مشرّف شديم و عرضه داشتيم : ما عازم عتبه بوسي برادر بزرگوارتان هستيم ، در مورد منزل ، خودتان عنايتي بفرماييد .
وقتي به مشهد مقدّس رسيديم ، معلوم شد که واقعاً منزل به سختي پيدا مي شود . هنگامي که در نزديکي حرم از تاکسي پياده مي شديم ، جواني از داخل کوچه بيرون آمد و گفت : منزل مي خواهيد ؟ گفتيم : بلي . ما را به داخل خانه اش راهنمايي کرد و اطاق بزرگ و خوبي را در اختيار ما گذاشت و ما را براي نهار دعوت کرد .
پس از تشرّف به حرم و زيارت و نماز ، نهار را با آنها خورديم . صبح روز بعد از ما پرسيدند : چند روز در اينجا هستيد ؟ گفتيم : ده روز ، گفتند : ما عازم تهران هستيم ، شما روزي که خواستيد برويد کليد در را به همسايه مان آقاي رضوي( يا رضواني ) تحويل دهيد .
پرسيديم : کرايه منزل چه مي شود ؟ گفتند : صحبت آن شده است .
ما تصوّر کرديم که منظور ايشان اين است که مبلغِ آن را به همسايه اي که بايد کليد را از ما تحويل بگيرد ، گفته اند .
چند روز گذشت ، همسايه آمد و گفت من رضوي ( يا رضواني ) هستم ، شما هر وقت خواستيد به قم برويد ، کليد را در داخل اطاق پشت آيينه بگذاريد . پرسيدم : کرايه چه مي شود ؟ گفت : در مورد کرايه به من چيزي نگفته اند .
روز دهم که سراغ بليط رفتيم ، معلوم شد که چند روز پش مي بايست بليط تهيّه مي کرديم .
صاحب ماشيني که ماشين خود را در نزديکي منزل ما پارک مي کرد ، از داستان ما مطّلع شد ، گفت : من فردا شما را مي فرستم .
روز بعد ما را به گاراژ برد و به مسوول دفتر گفت : اينها از ما هستند و عازم قم مي باشند ، او نيز بهترين صندليهاي ماشين قم را به ما داد . معلوم شد که اياب و ذهاب و اقامت ما از طرف حضرت معصومه عليها السلام برنامه ريزي شده است . (فروغي از کوثر ص 56 . )
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی